OFERTA TYLKO NA WAKACJE

 

WAKACYJNE PROMOCJE!!!

 

SZKOLENIA JEDNO I KILKUDNIOWE

– SPRAWDŹ CZY DANY KIERUNEK JEST DLA CIEBIE!

 

Zdajemy sobie sprawę, że obranie życiowego kierunku nie jest łatwe. Czasem wydaje się nam, ze świetnie sprawdzilibyśmy się w roli kosmetyczki, innym razem fotografa. A kiedy już idziemy do szkoły, która trwa minimum rok, okazuje się, że nasz wybór nie był trafiony. To co wcześniej wydawało nam się naszym wymarzonym zawodem, teraz nie koniecznie nim jest…

 

ERUDIO wychodzi naprzeciw i TYLKO w wakacje organizuje szkolenia jednodniowe lub kilkudniowe specjalnie dla Ciebie! Żeby Twój wybór był bardziej trafiony niż dokonany z przypadku, bo wiele kolegów i koleżanek wybrało taki zawód, więc ja też tam pójdę. A to Twoja przyszłość!
Przyszłość, o której to Ty decydujesz!

 

Przyjdź i sprawdź się w zawodach:

  • kosmetyczki,
  • manicurzystki,
  • fotografa,
  • muzykoterapeuty,
  • arteterapeuty,
  • fryzjera,
  • masażysty!

 

kursy wakacyjne

 

dla pielęgniarek i położnych

Organizacja i zarządzanie

Celem kursu kwalifikacyjnego w  dziedzinie organizacji i  zarządzania jest przekazanie pielęgniarkom i  położnym podstawowej wiedzy z  zakresu funkcjonowania zakładów opieki zdrowotnej, kierowania zespołami pracowniczymi oraz kształtowanie praktycznych umiejętności niezbędnych w  realizacji funkcji kierowniczych na szczeblu podstawowym w  reformowanym systemie opieki zdrowotnej.

Pielegniarstwo epidemiologiczne

Celem kształcenia na kursie jest uzyskanie przez pielęgniarkę i  położną wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do wykonywania zadań zawodowych w  dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.

Pielęgniarstwo operacyjne

Celem kształcenia na kursie jest przygotowanie pielęgniarki i  położnej do realizacji zadań zawodowych w  stopniu umożliwiającym samodzielną pracę na bloku operacyjnym z  zachowaniem zasad postępowania aseptycznego